Şartlar & Koşullar

Aşağıdaki şartlar ve koşullar, PITS Veri Kurtarma tarafından sağlanan ve sunulan veri kurtarma hizmetlerinin talebinizi, satın alınmasını veya alınmasını düzenler. Bu şartlar altında bir veri kurtarma olayı başvurusunun alınmasının ardından, PITS, uygulanabilir hizmetleri yürütecek temsilcileri tayin edecektir. PITS, bu şartlarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Veri kurtarma davası sunulmadan önce Şartlar ve Koşullarımızı tamamen okumanızı öneririz.

Hizmet Teslim Süreci

Hizmete ihtiyacınız varsa ve bu hizmeti almayı dört gözle bekliyorsanız, bize,https://www.pitsverikurtarma.com.tr/contacts.html bağlantısında ki adrese depolama cihazınız veya medyayı değerlendirmemiz için veya bizi telefon numaralarından arayarak gönderebilirsiniz.

1.Adım : Maliyet Tahmini

Veri depolama cihazınızla ilgili birkaç soruyu çevrimiçi formumuzda yanıtlayarak veya bizi arayarak, ilgilendiğiniz veri kurtarma hizmetleri için maliyet tahmini alırsınız. Depolama cihazınızın, kurtarma işlemi için bize göndermeden önce maliyetinizi bileceksiniz.

2.Adım : Anazliz ve Kurtarma Çalışmaları

Veri depolama cihazınızı veya medyanızı veri kurtarma laboratuarımıza gönderdikten sonra, olası tüm yöntemleri kullanacağız ve veri depolama cihazınızdaki verilerin kurtarılabilir olup olmadığını belirlemek için her türlü çabayı göstereceğiz.

3.Adım: Kurtarma Onayı

Size, veri kurtarma hizmetleri için belirtilen maliyeti kabul ederseniz, lütfen veri depolama cihazınızı bize gönderin. Elimizdeki tüm olası teknikleri uygulayarak veri kurtarma işlemlerine başlayacağız. Veri depolama cihazında sizin tasdiğinizle birlikte ihtiyaç duyduğunuz verileri başarıyla kurtarabilmişsek, kredi kartı, EFT/Havale ve ya nakit olarak belirtilen tutarı tahsil etmemize izin vermiş olursunuz.

4.Adım: Başarılı Kurtarma

Verileri başarılı bir şekilde kurtarabilirsek, bize sağladığınız iletişim bilgilerini kullanarak sizi bilgilendirir ve onayınız için kurtarılmış verilerin bir listesini göndeririz. Başarılı bir şekilde yapıldığının onayını sizden aldıktan sonra sizden ücret alacağız. Hizmetler ve ilgili masraflar (ilgili servis ücretleri, yeni cihaz maliyetleri vs.) için ödeme yapana kadar verilerinizi size teslim etmeyeceğiz.

5.Adım: Kurtarılan Veriler İçin Teslimat Seçenekleri

Kurtarılan verilerinizi almak için iki seçenek sunuyoruz; 1. Veri büyüklüğü 10GB'ı geçmezse, kurtarılan verilerinizin otuz (30) gün içinde indirmeniz için hazır olacağı geçici bir bulut hesabı oluşturacağız ve ya sağlayacağız; veya (2) verilerinizi yepyeni bir harici sabit diskte size geri vereceğiz. Yepyeni bir sabit disk için ek bir ücret uygulanır.

6.Adım: Başarısız Kurtarma Çalışması

Gönderilen cihazınızdan veri kurtarma işleminin kurtarılamaz olması durumunda, sizi bu konuda bilgilendireceğiz ve verilen hizmetler için sizden ücret almayacağız.

7.Adım: Orijinal Medya'nın İadesi

Orjinal cihaz başarılı kurtarma işlerinden sonra iade edilmez. Özel bir talep üzerine orijinal cihaz size iade edilebilir. USB harici disk aygıtlarının plastik koruması da iade edilmez. Cihaz incelemeleri sırasında plastik ortam korumaları sökülmüş ve kullanılmıştır.

8.Adım: 60 Gün Sonra Teslim Alımayan Depolama Cihazı veya Verilerinin İmhası

Depolama ortamının alındığı tarihten itibaren 60 gün sonra tam ödeme yapılmaksızın bizimle birlikte kalan cihaz, medya veya veriler elden çıkarılacak, yeniden kullanılacak veya geri dönüştürülecektir; ve PITS'i herhangi bir gizlilik yükümlülüğünden muaf bırakıyorsunuz.

Hizmet Sınırlamaları

Siz (gönderilen depolama cihazının yasal sahibi) veri kurtarma işleminin garanti edilemeyeceğini anlıyorsunuz. Bunu yapmak için her türlü makul çaba gösterilecektir ve herhangi bir sonuç için söz veremeyiz. Ayrıca, bir sabit sürücünün, flash sürücünün, bellek kartının veya cep telefonunun, PITS Veri Kurtarma uzmanlarının herhangi bir girişimde ve zamanda verinin kurtarılamaz hale gelebileceğini / kabul edebileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Hiçbir koşulda PITS bu tür etkinlikler için sorumluluk almaz.

Yetki

Siz, veri depolama aygıtı ve ya vaka gönderdikten sonra, PITS çalışanlarına, alt yüklenicilerine, acentelerine ve delegelerine otomatik olarak cihazı almaya ve taşımaya (veri kurtarma için gönderilen) yetkilendirme, inceleme, değerlendirme, veri kontrolü, kurtarma girişimleri ve işlemlerini yapma yetkisi verirsiniz.

Yasal Haklar

Yeni bir veri kurtarma olayı göndererek, PITS'e yaşadığınız veya ikamet ettiğiniz yerde yasal olarak yetişkinlik çağında olduğunuzu beyan ve garanti ediyorsunuz. Ayrıca, sunulan cihazın ve / veya verilerin yasal sahibinin meşru sahibi ya da yetkili temsilcisi olduğunuzu da garanti edersiniz. Ayrıca, verilen cihazdaki verilerin yasal olduğunu ve tüm yasal haklara sahip olduğunuzu garanti edersiniz:

- bize depolama ortamı ve verileri göndermek için;

- PITS'in sunduğu hizmetleri kullanarak verilerin kurtarılmasını sağlamak;

- kurtarılan verileri almak;

- bu şartlar & koşulları kabul etmek.

Teslim edilen cihazın yasal sahibi veya yetkili temsilcisi, PITS'i ve çalışanlarını, sunulan depolama cihazı veya ekipmanı veya sahipleri ile ilgili tüm hak taleplerinden veya yasal işlemlerden veya haklarınız veya haklarınızdaki eksikliklerden koruyacak ve tazmin edecektir.

Gizlilik

Özel bilgilerinizin ve / veya kurtarılan verilerin gizliliğini korumak çok önemlidir. Böylelikle, verilerinizin gizliliğini yasalar gerektirmedikçe izinsiz erişime karşı korunacağını ve gönderilen depolama aygıtınızı, gizli verileri veri kurtarma dışında bir amaç için kullanmayacağını onaylıyoruz.

Feragat / Sorumluluk Reddi

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri çalışanları, mühendisleri, yöneticileri ve yetkilileri, sağlanan veri kurtarma hizmetlerine veya sonuçlarına ilişkin hiçbir açık garanti vermez beyanda bulunmaz. Tüm veri kurtarma girişimleri, tüm olası hatalarda olduğu gibi, kendi sorumluluğunuzdadır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri, veri kurtarma hizmetleri öncesinde, sırasında veya sonrasında verilmeyen depolama cihazındaki verinin durumu veya varlığına ilişkin herhangi bir hasar, depolama cihazı, ekipmanın fiziksel işleyişi ile ilgili hak taleplerinden sorumlu olmayacaktır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu sorumluluk reddi, PITS'in kişilere veya mülklere zarar verme veya zarar verme ihtimalini tavsiye ettiğinden bağımsız olarak tüm zararlar için geçerli olacaktır. Herhangi bir ihmal de dahil olmak üzere, veri kurtarma hizmetlerine ilişkin her türlü sorumluluğumuz, sağlanan hizmetler için müşteri tarafından ödenen toplam tutarla sınırlı olacaktır. Hiçbir durumda, PITS veya müteahhitleri, işçileri, yöneticileri, çalışanı herhangi bir veri kaybından, cihaza zarar gelmesinden, gelir veya kar kaybından, dolaylı, özel, tesadüfi veya verilen hizmetin herhangi bir sonucundan sorumlu tutulamaz. Bu sınırlamanın tek amacı, her türlü veri kurtarma hizmetini yerine getirme sorumluluğumuzu sınırlandırmaktır ve riskin tahsisi, veri kurtarma fiyatlarımıza yansıtılmaktadır. Daha fazla sorumluluk üstlenirsek, onayınızdaki münhasır hizmetlerin fiyatının daha yüksek olabileceğini onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Ayrıca veri kurtarma ile ilgili olası doğal yaralanma ve maddi zarar risklerinin farkında olduğunuzu da anlıyorsunuz. Sınırlama olmaksızın, depolama cihazında veya verilerde meydana gelen hasar veya hasarlardan kaynaklanan riskleri ve verilerin kurtarılamaması ve bu tür bir riskin sizin sorumluluğunuzda olacağını unutmayın.

Bu Sitenin Kullanımı ve Hesabınız

Sunulan bu internet sitesini kullanarak, gizlilik politikasına ve diğer hüküm ve koşullarına tabi olduğunuzu ve bunlara bağlı olduğunuzu onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Vaka gönderiminizi takiben, sizin için bir bulut hesabı oluşturacağız. Gönderim formunda belirttiğiniz iletişim seçeneklerinde size bir kullanıcı adı ve parola verilecektir. Hesabınızı yetkisiz erişime karşı korumak için makul önlemleri alacağınızı ve bulut hesabınızdaki tüm etkinliklerden tamamen sorumlu olacağınızı kabul edersiniz. Hüküm ve koşullarımızı ve yasaları ihlal ettiğini düşündüğümüz her türlü davranış ve etkinlik için, siteye erişiminizi, bildirimde bulunmaksızın sonlandırma hakkına sahibiz.

Kişisel Veriler

Tam adınız, e-posta adresiniz, adresiniz, telefon numaranız ve ödeme bilgileriniz de dahil olmak üzere, çevrimiçi başvuru formu formunda talep ettiğiniz şekilde hakkınızdaki doğru bilgiyi (yasal sahibinin veya yasal sahibinin yetkili temsilcisinin) sağladığını kabul edersiniz. . Kişisel bilgilerinizi korumalı ve hemen güncellemelisiniz (bundan böyle Kişisel Verilerden). Ayrıca, başvuru formunda verdiğiniz iletişim seçenekleriyle iletişim kurabileceğimizi ve davalarınızla ilgili olarak size bildirim gönderebileceğimizi kabul ediyorsunuz. PITS Global LLC'nin, doğru Kişisel Verileri korumak için tarafınızdaki başarısızlıklarla ilgili hiçbir yasal sorumluluğu yoktur.

Ödeme koşulları

Başarılı bir şekilde kurtarılmış verilerin serbest bırakılmasından önce ödeme tam olarak yapılmalıdır. Ödemenin PITS Global LLC tarafından kabul edilebilir kredi kartı ve / veya diğer belirli ödeme yöntemleri ile yapıldığını kabul edersiniz. Ödeme kartlarıyla yapılan ödemelerde, söz konusu ödemelerin bu kartları veren bankaların onayına tabi olduğunu ve bu nedenle, ödeme kartı veren bankalardan herhangi birinin ödeme yöntemlerinizi kabul etmeyi reddetmesi durumunda PITS'in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını kabul edersiniz.

Vergiler

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümlerinin yasalarca gerekli ve gerekli durumlarda tüm vergileri alacağını kabul edersiniz.

Yasalara Uygunluk

Bir müşteri olarak, bu web sitesini kullanımınızla ilgili tüm yasalara, tüzüklere ve düzenlemelere uymayı onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri , her türlü ihlali kolluk kuvvetlerine veya diğer uygun makamlara bildirme haklarını saklı tutar. PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri, bu internet sitesinin özel şartlarının ve / veya koşullarının bir şekilde olduğuna dair gerçekleri fark ettikten sonra, zararın ve nedenlerin derecesini belirlemek için bağımsız bir soruşturma açma hakkını saklı tutar. Bu tür bir soruşturmada işbirliği yapmayı kabul edersiniz ve sonuçlarının kolluk kuvvetlerine veya diğer uygun makamlara sunulacağını ve ceza ve hukuki sorumluluğa maruz kalacağınızı kabul ediyorsunuz.

Uluslararası Ticaret Hukuku

Bu internet sitesi aracılığıyla sağlanan tüm hizmetlerin gümrük ve ihracat kontrol yasalarına tabi olduğunu ve PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri'nin Türkiye Cumhuriyet kanun ve düzenlemelerine tabi olduğunu biliyorsunuz, veri kurtarma hizmetlerini reddetme veya yasaları ihlal ettiği tespit edilen herhangi bir depolama cihazının iadesi için tüm hakları saklı tutar.

Anlaşmazlık Çözümü

Sunulan hizmetler ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili bir anlaşmazlık olması durumunda, taraflar adil müzakere yoluyla bunu çözmeye çalışacaktır.

Bölünmezlik

Bahsi geçen tüm şart ve koşulların uygulanması, geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz ise ; bu bölüm Türkiye Cumhuriyeti yasalarının izin verdiği şekilde hayata geçirilmeli ve hizmetin verilmesi bu duruma göre aksamamalıdır.

Devretme

PITS önceden yazılı onayını vermediği sürece bu Koşulların atanmayacağını veya devredilemeyeceğini kabul edersiniz. PITS, belirtilen şartlar altında hak ve yükümlülüklerinin bir kısmını veya tamamını,yazılı bir bildirimle, sizin onayınız olmadan devretme hakkına sahiptir.

Hemen Fiyat Teklifi Al