SSD Veri Kurtarma


Bu alandaki engin tecrübemiz ve kişiye özel tekniklerle M.2, SATA3, NVMe, mSATA, mini PCIe gibi Solid-State Sürücülerinden veri kurtarabiliriz.

(216) 599 00 11FİYAT TEKLİFİ AL

PITS, dizüstü bilgisayarların tüm markaları ve modelleri için MLC, eMLC, TLC veya SLC NAND flash bellek teknolojilerindeki çok çeşitli solid-state sürücülerinde kurtarma hizmetleri sunar.

Geleneksel harddisklerden farklı olarak, solid-state depolama aygıtlarında depolanan verilerin geleneksel yöntemlere göre daha güvenli olduğu izlenimini yaratabilecek hareketli parçalar yoktur. Bununla birlikte, SSD'ler bu kadar dayanıklı değildir ve bazen bazı durumlara karşı geleneksel disklere göre daha savunmasızdır. Ani güç kaybı veya güçlü manyetik alanlar veri kaybına neden olabilir. SSD'lerin hücrelere sınırlı sayıda yazma çevrimi vardır. Bu sınırın sonunda yıpranacak ve potansiyel veri kaybına yol açacaktır.

Verileriniz hala kurtarılabilir!

PITS'deki veri kurtarma mühendisleri, NAND flash dökümlerinden veri kurtarma ve içindeki verilere erişmek için bunları tek bir sürücü görüntüsünde bir araya getirme konusunda gelişmiş ve özel bir SSD sürücü kurtarma yöntemleri geliştirdiler.

Desteklenen CihazlarDesteklenen cihazların listesini görebilirsiniz

Desktop ComputerMasaüstü Bilgisayarlar

Laptop DriveDizüstü Bilgisayarlar

Macbook DriveApple Bilgisayarlar

Portable DriveTaşınabilir SSD Bellekler

Verilerinizi geri almak için en iyi şansınızız.

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Müşteri YorumlarıMükemmelliğe önem veriyoruz ve müşterilerimizden gelen her bir değerlendirmeyi önemsiyoruz.

 (216) 599 00 11
 Konum İste