Sunucu Veri Kurtarma


Veri kurtarma uzmanlarımız tüm sunucu işletim sistemleri, veritabanı ve dosya sunucuları için veri kurtarma işlemi yapabilir.

(216) 599 00 11FİYAT TEKLİFİ AL

Uzmanlarımız, mümkün olan en kısa sürede veri kaybı olaylarını değerlendirebilir ve arızalı sunucu makinelerinden verileri kurtarabilir.

Bir sunucudan veri kaybı yıkıcı olabilir. Boyutları ne olursa olsun, bugün tüm işletmeler sunuculara güveniyorlar çünkü bir işletmenin BT altyapısının bel kemiğini oluşturuyorlar. Bu nedenle, arıza olduğunda, bir şirkette aksama süresi yaşanır ve pazarlama ağır hasar görebilir. Sunucularınızla sorun yaşarsanız, arızalanmışlarsa ya da bunlara erişiminizi kaybettiyseniz, sunucu veri kurtarma hizmetlerimiz kullanmak için doğru seçimdir.

Veri Kurtarma Sektöründeki uzmanlara güvenin.

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik ve ya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Desteklenen Sunucu ve Depolama CihazlarıVeri Kurtarma için desteklenen cihazları görebilirsiniz.

NAS devicesNAS cihazlar

RAID SystemsRAID Sistemler

ServersSunucular

StoragesdevicesDepolama cihazları

Verilerinizi geri almak için en iyi şansınızız.

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Hemen Fiyat Teklifi Al