RAID Veri Kurtarma


Her türlü hasarı olan RAID yapılarından veri kurtarma konusundaki başarı oranımızla gerçekten gurur duyuyoruz.

(216) 599 00 11FİYAT TEKLİFİ AL

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri, hasarlı RAID yapılarından veri kurtarmak için gelişmiş araçlara, tekniklere ve becerilere sahiptir

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri uzmanları, her RAID sistemi seviyesinden RAID Array veri kurtarma konusunda geniş deneyime sahiptir. Laboratuarda ve Yerinde RAID veri kurtarma işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve hasarlı RAID sistemlerinden veri kurtarma konusundaki yüksek başarı oranımızla gurur duyuyoruz. Günümüzde, birçok işletme ve bireyler, en değerli verilerini depolamak için bir RAID sistemini kullanmaktadır. Arızanın nedeni, ürün yazılımı sorunlarından ve harddisk arızalanması hatalarında farklı olabilir. Deneyimli uzmanlarımız RAID yapısı hatalarına neden olabilecek her türlü soruna aşinadır.

 RAID0 & RAID1

 RAID3 & RAID4

 RAID5 & RAID6

 RAID50 & RAID60

 Apple Software RAID

 mdadm & LVM

 Intel Matrix

 RAID-Z, Z2, Z3

Veri Kurtarma sektöründeki uzmanlara güvenin

Desteklediğimiz ve kurtarma imkanlarına sahip standart dışı zorlu RAID seviyeleri var. Mümkün olan hallerde, ilk incelemeler ve kurtarmalar, müşterinin tesislerinde, laboratuvarda ve Yerinde gerçekleştirilebilir.

Desteklenen RAID cihazlarıVeri kurtarma için desteklenen RAID yapılı cihazların listesine bakabilirsiniz.

NAS devicesNAS Cihazları

RAID SystemsRAID Sistemler

ServersSunucular

StoragesdevicesDepolama cihazları

Verilerinizi geri almak için en iyi şansınızız

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Hemen Fiyat Teklifi Al