Gizlilik Sözleşmesi

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri'ni bir hizmet sağlayıcı olarak seçtiğiniz, PITS Veri Kurtarma olarak iş yaptığınız için (“PITS Veri Kurtarma”, “biz”, “biz” veya “bizim”) teşekkür ederiz. Kişisel bilgilerinizi ve gizlilik hakkınızı korumayı taahhüt ediyoruz. Politikamız veya kişisel bilgilerinizle ilgili uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize info@pitsverikurtarma.com.tr adresinden ulaşın.

www.pitsverikurtarma.com.tr web sitemizi ziyaret ettiğinizde ve hizmetlerimizi kullandığınızda, kişisel bilgilerinizle bize güveniyorsunuz. Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu gizlilik bildiriminde gizlilik politikamızı açıklıyoruz. Size hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve onunla ilgili hangi haklara sahip olduğunuzu en net şekilde açıklamaya çalışıyoruz. Umarız, önemli olduğu için dikkatlice okumak için biraz zaman ayırırsınız. Bu gizlilik politikasında kabul etmediğiniz herhangi bir terim varsa, lütfen sitelerimizi ve hizmetlerimizi kullanmayı bırakın.

Bu gizlilik politikası, web sitelerimizden toplanan tüm bilgiler (www.pitsverikurtarma.com.tr) ve / veya ilgili hizmetler, satışlar, pazarlama veya etkinlikler için geçerlidir.

Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşma konusunda bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacağı için lütfen bu gizlilik politikasını dikkatlice okuyun.

Hangi bilgileri topluyoruz?

Bize vermiş olduğunuz kişisel bilgiler

Bize verdiğiniz ad, adres, iletişim bilgileri, şifreler ve güvenlik verileri ve ödeme bilgileri gibi kişisel bilgileri topluyoruz.

Bizimle veya ürünlerimizle ve hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmeye ilgi duyarken, sitelerdeki aktivitelere katılırken veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçerken, bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz.

Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve Siteler ile olan etkileşimlerinizin içeriğine, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürünlere ve özelliklere bağlıdır. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

İsim ve İletişim Verileri. Adınızı ve soyadınızı, e-posta adresinizi, posta adresinizi, telefon numaranızı ve diğer benzer iletişim bilgilerinizi topluyoruz.

Kullanıcı Bilgileri Kimlik doğrulama ve hesap erişimi için kullanılan şifreleri, şifre ipuçlarını ve benzeri güvenlik bilgilerini topluyoruz.

İsim ve İletişim Verileri. Adınızı ve soyadınızı, e-posta adresinizi, posta adresinizi, telefon numaranızı ve diğer benzer iletişim bilgilerinizi topluyoruz.

Ödeme Verileri Ödeme aracı numaranız (kredi kartı numarası gibi) ve ödeme aracınızla ilişkili güvenlik kodu gibi satın alımlar yaparsanız, ödemenizi işleme koymak için gereken verileri toplarız. Tüm ödeme verileri ödeme işlemcimiz tarafından saklanır ve sorularınızı yanıtlamak için gizlilik politikalarını gözden geçirmeli ve doğrudan ödeme işlemcisiyle iletişim kurmalısınız.

Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalı ve bu tür kişisel bilgilerdeki değişiklikleri bize bildirmeniz gerekir.

Otomatik olarak toplanan veriler

IP adresleri ve / veya tarayıcı ve cihaz özellikleri gibi bazı bilgiler Sitelerimizi ziyaret ettiğinizde otomatik olarak toplanır.

Siteleri ziyaret ettiğinizde, kullanırken veya gezinirken belirli bilgileri otomatik olarak topluyoruz. Bu bilgiler özel kimliğinizi açığa çıkarmaz (adınız veya iletişim bilgileriniz gibi), ancak IP adresiniz, tarayıcı ve cihaz özellikleri, işletim sistemi, dil tercihleri, yönlendiren URL'ler, cihaz adı, ülke, konum gibi cihaz ve kullanım bilgilerini içerebilir. Sitelerimizi nasıl ve ne zaman kullandığınız ve diğer teknik bilgiler hakkında bilgiler. Bu bilgiler öncelikle Sitelerimizin güvenliğini ve işletmesini korumak için ve dahili analitik ve raporlama amaçlarımız için gereklidir.

Diğer kaynaklardan toplanan bilgiler

Kamu veritabanlarından, pazarlama ortaklarından ve diğer dış kaynaklardan sınırlı veri toplayabiliriz.

Sizin hakkınızda kamuya açık veritabanları, ortak pazarlama ortakları gibi diğer kaynaklardan ve diğer üçüncü taraflardan bilgi alabiliriz. Diğer kaynaklardan aldığımız bilgilere örnekler şunlardır: sosyal medya profili bilgileri; pazarlama listeleri ve ücretli listeler dahil olmak üzere arama sonuçları ve bağlantılar (sponsorlu bağlantılar gibi).

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?

Bilgilerinizi yasal ticari çıkarlara, sözleşmemizin yerine getirilmesine, yasal yükümlülüklerimize uyma ve / veya izninize dayanarak amaçlar.

Sitelerimiz aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri, aşağıda açıklanan çeşitli iş amaçları için kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi bu amaçlarla meşru ticari çıkarlarımıza güvenerek, sizinle bir sözleşmeye girmek, izninizle ve / veya yasal yükümlülüklerimize uymak için işleriz. Aşağıda listelenen her bir amacın yanında güvendiğimiz belirli işleme alanlarını belirtiyoruz.

• Size pazarlama ve tanıtım iletişimi göndermek için. Biz ve / veya üçüncü taraf pazarlama ortaklarımız, pazarlama tercihlerinize uygunsa, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri pazarlama amaçlarımız için kullanabiliriz. İstediğiniz zaman pazarlama e-postalarımızdan vazgeçebilirsiniz (aşağıdaki “GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR” konusuna bakın).

• Size idari bilgi göndermek için. Kişisel bilgilerinizi size ürün, hizmet ve yeni özellik bilgileri ve / veya şartlarımız, koşullarımız ve politikalarımızdaki değişikliklerle ilgili bilgiler göndermek için kullanabiliriz.

• Siparişlerinizi yerine getirin ve yönetin. Bilgilerinizi Siteler aracılığıyla yapılan siparişleri, ödemeleri, iadeleri ve borsaları yerine getirmek ve yönetmek için kullanabiliriz.

• Referansları göndermek için. Sitelerimize kişisel bilgiler içerebilecek referanslar yayınlıyoruz. Bir referans göndermeden önce, adınızı ve referansınızı kullanmak için onayınızı alacağız. Referansınızı güncellemek veya silmek istiyorsanız, lütfen bize info@pitsverikurtarma.com.tr adresinden ulaşın ve adınızı, referans konumunuzu ve iletişim bilgilerinizi eklediğinizden emin olun.

• Size hedeflenmiş reklamlar yayınlayın. Bilgilerinizi, ilgi alanlarınıza ve / veya bulunduğunuz yere göre uyarlanmış içerik ve reklam oluşturmak (ve bunu yapan üçüncü taraflarla çalışmak) geliştirmek ve görüntülemek ve etkinliğini ölçmek için kullanabiliriz.

• Ödül çekilişi ve yarışmalarını yönetin. Bilgilerinizi, yarışmalara katılmayı seçtiğinizde çekiliş ve yarışmaları yönetmek için kullanabiliriz.

• Geribildirim isteyin. Bilgilerinizi geri bildirim istemek ve Sitelerimizi kullanımınızla ilgili sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz.

• Sitelerimizi korumak için, bilgilerinizi, sitelerimizi güvenli ve güvende tutma çabalarının bir parçası olarak kullanabiliriz (örneğin, dolandırıcılık izleme ve önleme için).

• Şartlarımızı, koşullarımızı ve politikalarımızı uygulamak.

• Yasal isteklere cevap vermek ve zarar vermemek. Bir mahkeme celbi veya başka bir yasal talep alırsak, nasıl cevap vereceğimizi belirlemek için elimizdeki verileri incelememiz gerekebilir.

• Diğer İş Amaçları İçin. Bilgilerinizi veri analizi, kullanım eğilimlerini belirleme, tanıtım kampanyalarımızın etkinliğini belirleme ve Sitelerimizi, ürünlerimizi, hizmetlerimizi, pazarlamamızı ve deneyiminizi değerlendirmek ve iyileştirmek gibi diğer İş Amaçları için kullanabiliriz.

Bilgileriniz kimseyle paylaşılacak mı?

Bilgileri yalnızca izninizle, yasalara uymak, haklarınızı korumak veya ticari yükümlülükleri yerine getirmek için paylaşırız.

Aşağıdaki yasal temele dayanarak veri işleyebilir veya paylaşabiliriz:

• Rıza: Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için kullanmamıza rıza gösterirseniz verilerinizi işleme koyabiliriz.

• Meşru Çıkarlar: Meşru ticari çıkarlarımızı elde etmek için makul bir şekilde gerekli olduğunda verilerinizi işleyebiliriz.

• Bir Sözleşmenin Performansı: Sizinle bir sözleşmeye girdiğimizde, kişisel bilgilerinizi sözleşmemizin şartlarını yerine getirmek üzere işleme koyabiliriz.

• Yasal Yükümlülükler: Geçerli yasalara, devlet taleplerine, adli işlemlere, mahkeme kararına veya mahkeme kararına veya mahkeme celbi gibi bir hukuki sürece uymak için yasal olarak gerekli olan bilgileri ifşa edebiliriz ( kamu otoritelerine ulusal güvenlik veya kolluk kuvvetleri gerekliliklerini yerine getirme cevabı dahil).

• Hayati İlgi Alanları: Politikalarımızın olası ihlallerini, şüpheli dolandırıcılığı, herhangi bir kişinin güvenliğini ve yasadışı faaliyetlerini tehlikeye sokan potansiyel tehditleri içeren durumları veya yasadışı delilleri araştırmak, önlemek veya eyleme geçmek için gerekli olduğuna inandığımız bilgileri ifşa edebiliriz. İçinde bulunduğumuz dava.

Daha spesifik olarak, aşağıdaki durumlarda verilerinizi işlememiz veya kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir:

• Satıcılar, Danışmanlar ve Diğer Üçüncü Taraf Servis Sağlayıcıları. Verilerinizi üçüncü taraf satıcılar, servis sağlayıcılar, müteahhitler veya bizim için veya bizim adımıza hizmet veren acenteler ile paylaşabilir ve bu işi yapmak için bu tür bilgilere erişmeyi talep edebiliriz. Örnekler: ödeme işleme, veri analizi, e-posta teslimi, barındırma hizmetleri, müşteri hizmetleri ve pazarlama çalışmaları. Seçilmiş üçüncü tarafların, Sitelerle zaman içinde etkileşime girme konusunda veri toplamalarını sağlayacak izleme teknolojisini kullanmalarına izin verebiliriz. Bu bilgiler, diğer şeylerin yanı sıra, verileri analiz etmek ve izlemek, belirli içeriğin popülaritesini belirlemek ve çevrimiçi aktiviteyi daha iyi anlamak için kullanılabilir. Bu Politikada belirtilmediği sürece, bilgilerinizi üçüncü şahıslarla tanıtım amacıyla paylaşmaz, satmaz, kiralamaz veya ticaretini yapmayız.

• Ticari Transferler. Bilgilerinizi, herhangi bir birleşme, şirket varlıklarının satışı, finansman veya işimizin bir kısmının veya bir kısmının başka bir şirkete devredilmesi ile bağlantılı olarak veya müzakere sırasında paylaşabilir veya aktarabiliriz.

Bilgilerinizi ne kadar süre saklıyoruz?

Bilgilerinizi, bu gizlilik politikasında belirtilen amaçları yerine getirmediğiniz sürece, yasalarca aksi belirtilmedikçe saklıyoruz.

Kişisel bilgilerinizi, yalnızca bu gizlilik politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece, yasalar tarafından (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereklilikler gibi) daha uzun bir saklama süresi gerekmediği veya izin verilmediği sürece saklayacağız. Bu politikadaki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi 1 yıldan daha uzun süre saklamamızı gerektirmez.

Kişisel bilgilerinizi işlemeye devam etmek için meşru bir iş gerekmediğinde, onu sileriz ya da anonimleştiririz ya da mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedek arşivlerde saklandığından) güvenli bir şekilde saklanırız. kişisel bilgilerinizi ve silme mümkün olana kadar başka işlemlerden ayırın.

Bilgilerinizi ne kadar süre saklıyoruz?

Kişisel bilgilerinizi kurumsal ve teknik güvenlik önlemleri sistemi aracılığıyla korumayı hedefliyoruz.

İşlediğimiz kişisel bilgilerin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun teknik ve örgütsel güvenlik önlemleri uyguladık. Ancak, lütfen internetin kendisinin% 100 güvenli olduğunu garanti edemeyeceğimizi de unutmayın. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza rağmen, kişisel bilgilerin Sitelerimize ve Sitelerimize iletilmesi riskiniz altındadır. Hizmetlere yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz.

Reşit olmayanlardan bilgi topluyor muyuz?

18 yaşından küçük çocuklara bilerek veri toplamaz veya bunları pazarlamayız.

18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri talep etmiyor ya da pazarlamıyoruz. Siteleri kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu veya böyle bir refakatçinin ebeveyni veya koruyucusu olduğunuzu ve bu refakat bağımlılarının Siteleri kullanmasına rıza gösterdiğinizi kabul etmiş olursunuz. 18 yaşından küçük kullanıcıların kişisel bilgilerinin toplandığını öğrenirsek, hesabı devre dışı bırakır ve bu verileri derhal kayıtlarımızdan silmek için makul önlemleri alırız. 18 yaşın altındaki çocuklardan topladığımız verilerden haberdar olursanız, lütfen bize info@pitsverikurtarma.com.tr adresinden ulaşın.

Gizlilik haklarınız nelerdir?

Avrupa Ekonomik Bölgesi gibi bazı bölgelerde, kişisel bilgilerinize daha fazla erişmenize ve kontrol etmenize izin veren haklara sahipsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman inceleyebilir, değiştirebilir veya sonlandırabilirsiniz.

Bazı bölgelerde (Avrupa Ekonomik Bölgesi gibi), geçerli veri koruma yasaları altında belirli haklarınız vardır. Bunlar arasında (i) erişim isteme ve kişisel bilgilerinizin bir kopyasını alma hakkı, (ii) düzeltme veya silme isteme hakkı; (iii) kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamak; ve (iv) eğer uygulanabilirse, veri taşınabilirliği. Bazı durumlarda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız da olabilir. Böyle bir talepte bulunmak için lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanın. Herhangi bir talebi geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak göz önünde bulunduracağız ve uygulayacağız.

Kişisel bilgilerinizi işleme koyma izninize güveniyorsak, izninizi istediğiniz zaman geri çekme hakkınız vardır. Ancak bunun, geri çekilmeden önce işlemin yasallığını etkilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Avrupa Ekonomik Bölgesi'nde ikamet ediyorsanız ve kişisel bilgilerinizi yasadışı bir şekilde işleme koyduğumuza inanıyorsanız, yerel veri koruma denetleme makamınıza şikayette bulunma hakkınız da vardır.

İz bırakma özellikleri için kontrol

Çoğu web tarayıcısı ve bazı mobil işletim sistemleri ve mobil uygulamalar, çevrimiçi gezinme faaliyetleriniz hakkında izlenmeyen ve toplanan verilerin olmaması için gizlilik tercihinizi belirtmek için etkinleştirebileceğiniz bir İzleme Yapmaz (“DNT”) özelliği veya ayarını içerir. DNT sinyallerini tanımak ve uygulamak için tek tip bir teknoloji standardı sonuçlandırılmamıştır. Dolayısıyla, şu anda DNT tarayıcı sinyallerine veya çevrimiçi olarak izlenmemeyi tercihinizi otomatik olarak bildiren herhangi bir mekanizmaya yanıt vermiyoruz. Gelecekte takip etmemiz gereken bir çevrimiçi izleme standardı kabul edilirse, bu Gizlilik Politikası'nın gözden geçirilmiş bir versiyonunda sizi bu uygulama hakkında bilgilendireceğiz.

Bu politikada güncelleme yapıyor muyuz?

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenmiş versiyon, güncellenmiş bir “Revize” tarihi ile belirtilecektir ve güncellenmiş versiyon erişilebilir olduğu anda geçerli olacaktır. Bu gizlilik politikasında önemli değişiklikler yaparsak, sizi bu tür bir değişiklik bildirimini belirgin bir şekilde yayınlayarak veya doğrudan size bir bildirim göndererek uyarabiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu gizlilik politikasını sık sık gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Bu politika hakkında bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bu politika hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, bize info@pitsverikurtarma.com.tr adresinden veya aşağıdaki adrese e-posta gönderebilirsiniz:

PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri, Vedat Günyol cad., Defne sk., No:1, Flora Residence, Kat:12, Ofis no:1201, Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Müşteri YorumlarıMükemmelliğe önem veriyoruz ve müşterilerimizden gelen her bir değerlendirmeyi önemsiyoruz.

 (216) 599 00 11
 Konum İste