En Uygun Fiyat Politikası


Fiyatlandırma politikamızı, şeffaf, sahnenin ardında hiçbir gizli masraf olmadan, en uygun olacak şekilde belirliyoruz.

FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Politikamız

Veri kurtarma yapılacak olan belleği bize ulaştırdıktan sonra, belleğinizin analizi yapılır ve sorunun ne olduğu, ne kadar sürede kurtarma yapılabileceği, fiyatının ne olacağı size rapor olarak sunulur. Sunulan teklifi kabul etmeniz durumunda kurtarma işlemlerine başlanır. Veriler kurtarıldıktan sonra sizin tarafınızdan doğruluğu ve çalışır olduğu kontrol edilir. Her hangi bir sorun yok ise ödemesini yaparak verilerinizi teslim alırsınız. Kabul etmemeniz durumunda belleğe her hangi bir müdahale yapılmadan ücretsiz şekilde size iadesi gerçekleştirilir.Size sunulan fiyat teklifinin Türkiye şartlarında alabileceğiniz en uygun fiyat teklifi olduğunu garanti ediyoruz.

Standart Hizmet

24 saat içerisinde ücretsiz analiz yapılır. Analiz sonucu rapor oluşturularak tarafınıza iletilir. Teklifi kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve işlemlerle ilgili bilgilendirilirsiniz. Veri Kurtarma işlemleri bittikten sonra verilerinizi kontrol ederek doğruluğunu ve çalışır olduğunu görürsünüz. Sonrasında ödeme işleminizi tamamlayarak verilerinizi teslim alırsınız. Veri kurtarma gerçekleşmeyen durumlar için ücret alınmaz.

Öncelikli Kurtarma Hizmeti

30 dakika içerisinde analiz yapılır. Analiz sonucu rapor oluşturularak tarafınıza iletilir. Teklifi kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve işlemlerle ilgili bilgilendirilirsiniz. Veri Kurtarma işlemleri bittikten sonra verilerinizi kontrol ederek doğruluğunu ve çalışır olduğunu görürsünüz. Sonrasında ödeme işleminizi tamamlayarak verilerinizi teslim alırsınız. Veri kurtarma gerçekleşmeyen durumlar için ücret alınmaz.

Yerinde Veri Kurtarma Hizmeti

Sizinle yapılan görüşmeler neticesinde analiz yeri ve tarihi kararlaştırılır. Analiz sonucu rapor oluşturularak tarafınıza iletilir. Teklifi kabul etmeniz durumunda işlem başlatılır ve işlemlerle ilgili bilgilendirilirsiniz. Veri Kurtarma işlemleri bittikten sonra verilerinizi kontrol ederek doğruluğunu ve çalışır olduğunu görürsünüz. Sonrasında ödeme işleminizi tamamlayarak verilerinizi teslim alırsınız.

Müşteri YorumlarıMükemmelliğe önem veriyoruz ve müşterilerimizden gelen her bir değerlendirmeyi önemsiyoruz.

Kurumsal Müşterilerimizin Bazıları

HACETTEPE HOSPITAL
HACETTEPE ÜNİV. HASTANESİ

Terabaytlarca önemli veriler, ciddi şekilde hasar görmüş RAID yapısından kurtarıldı. Sahadaki en önde gelen çalışmalarımızdan biri. PITS'nin sınırlı bir zaman dilimi içinde teslim ettiği çalışmadır.

Procter & Gamble
Procter & Gamble

PITS, Procter & Gamble için Veri İmhası ve BT Varlığı İmha İşlemleri gerçekleştirdi. Onlarca medya imha edildi, terabaytlarca veri başarıyla temizlendi. PITS bu alanda P&G ile işbirliğini sürdürüyor.

Baker McKenzie
Baker McKenzie

BT cihaz yatırımı, veri temizliği ve medya imha hizmetlerinin başarılı bir şekilde verilmesi. Ortaklık, uzun vadeli bir işbirliği için kuruldu ve gigabaytlarca önemli veriler güvenli bir şekilde imha edildi.

 (216) 599 00 11
 Konum İste