Cep Telefonu Veri Kurtarma


Ağır hasarlı cep telefonlarının, akıllı telefonların, PDA'ların ve tabletlerin dahili hafızasındaki verileri kurtarıyoruz.

(216) 599 00 11FİYAT TEKLİFİ AL

En ileri teknikleri kullanarak ve bu alandaki tecrübemize dayanarak hasarlı ve arızalı mobil akıllı telefonlardan, tabletlerden, el bilgisayarlarından ve kişisel veri asistanlarından veri kurtarma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Çalışmayan, zarar görmüş cep telefonları veya tabletlerdeki verilere erişmek için kullandığımız yöntemler; Bunu yapmak için, cihazın dahili hafızasını çıkarır ve verileri doğrudan cihazdan okuruz. Birçok akıllı telefon modeli bu işlem için desteklenir. Orijinal dosya ve klasör yapısı ile neredeyse tüm verileri kurtarabiliriz.

Veri Kurtarma sektöründeki uzmanlara güvenin

PITS olarak, verilerinizi bu gibi sorunlu cihazlardan alabiliriz. En uygun fiyat garantimizle, diğer şirketler başarısız olduğunda dahi verilerinizi kurtarabiliyoruz.

Desteklenen CihazlarVeri Kurtarma için desteklenen cihazlara bakabilirsiniz

Android PhonesCep Telefonları

Laptop DriveTabletler

Macbook DriveKişisel Veri Asistanları

Handheld Computers DriveEl Tipi Mobil Bilgisayarlar

Verilerinizi geri almak için en iyi şansınız biziz

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Müşteri YorumlarıMükemmelliğe önem veriyoruz ve müşterilerimizden gelen her bir değerlendirmeyi önemsiyoruz.

 (216) 599 00 11
 Konum İste