Harddisk Veri Kurtarma


PITS Teknoloji ve Bilişim Çözümleri, arızalı harddiskler için veri kurtarma hizmetleri sunar. IDE, SATA, SCSI & SAS gibi tüm ana harddisk teknolojilerini içerir.

(216) 599 0011FİYAT TEKLİFİ AL

Her harddisk modelinden veri kurtarma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Depolama cihazları, formları, hızları ve veri depolama kapasiteleri ile birbirlerinden farklılık gösterir. IDE, SATA, SAS, SCSI teknolojisine sahip yüksek hacimli cihazlar hala özel bir yer tutmaktadır. Temel olarak, bu aygıtların sabit disk olduğu kullanıcı bilgisayarlarında, sunucularda, hatta endüstriyel makinelerde kullanılırlar. Bu teknolojilere sahip depolama aygıtları, farklı fiziksel ve mantıksal nedenlerden dolayı normal işlevlerini kaybedebilir ve sonuç olarak, aygıtta depolanan verilere erişilemez. Herhangi bir marka veya model sabit disk sürücüsünde meydana gelen mekanik ve mantıksal sorunları gidermeye ve onlardan veri kurtarmaya yetkiniz.

Veri Kurtarma sektöründe uzmanız.

Sabit sürücü arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Desteklenen CihazlarVeri Kurtarma için desteklenen cihazların listesine bakabilirsiniz

Desktop ComputerMasaüstü Bilgisayarlar

Laptop DriveDizüstü Bilgisayarlar

Macbook DriveApple Bilgisayarlar

Portable DriveTaşınabilir Harddiskler

Verileri geri almanız için en iyi şansınız biziz

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Müşteri YorumlarıMükemmelliğe önem veriyoruz ve müşterilerimizden gelen her bir değerlendirmeyi önemsiyoruz.

 (216) 599 00 11
 Konum İste