Usb / Flash Veri Kurtarma


Uzmanlarımız, arızalı USB Flash cihazlarından ve her türlü hafıza kartından veri kaybı durumlarını ele alma ve sorunları çözme konusunda yeteneğe sahiptir.

(216) 599 0011FİYAT TEKLİFİ AL

Arızalı USB Flash depolama aygıtları, SD, MicroSD, Compact Flash, PCMCIA, Microdrive, xD ve CFexpress gibi hafıza kartlarından verileri kurtarabiliriz.

Küçük boyutlarına ve bir yerden bir yere kolayca aktarılabilmelerine rağmen, USB Flash bellekleri ve hafıza kartları herhangi bir belirgin belirti göstermeden herhangi bir zamanda kolayca zarar görebilir. Medyayı taşırken; insan faktörü, sert davranış, kaza sonucu meydana gelebilecek zararlar veya tamamen teknik, donanım yazılımı sorunları olabilir.

Hem standart hem de monolitik Flash cihazları için veri kurtarma çözümleri sunuyoruz

Flash medyanızın işletim sistemleri tarafından tanınmaması, arızalı veya bozuk olması önemli değil.Çip hala verilerinizi taşıyor ve kurtarılmayı bekliyor. Mühendislerimiz, çipi sökerek; NAND Flash ve monolitik depolama ortamından veri kurtarma yapabilir.

Desteklenen CihazlarVeri kurtarma için desteklenen cihazların listesine bakabilirsiniz.

USB Flash DriveUSB Flash Bellek

SD CardSD Hafıza Kartı

Micro SD CardMicro SD Hafıza Kartı

CF CardCF Hafıza Kartı

Verileri geri almanız için en iyi şansınız biziz

Belleğinizin arızasının nedeni mekanik veya mantıksal olarak ne olursa olsun, veri kurtarma uzmanlarımız verilerinizi almak için tüm olası yöntemleri deneyeceklerdir.

Müşteri YorumlarıMükemmelliğe önem veriyoruz ve müşterilerimizden gelen her bir değerlendirmeyi önemsiyoruz.

 (216) 599 00 11
 Konum İste