Sunucu Veri Kurtarma

Büyük şirketler ve kuruluşlar verilerini sunucularda yedekler ve çalışmalarını sunucular üzerinden yapmaktadırlar. Zamanla bu sunucularda mantıksal ve ya fiziksel sorunlar meydana gelmektedir.

PİTS Veri Kurtarma Merkezi olarak mühendislerimiz bünyemizdeki laboratuvarlarda arşiv depolama sunucularından, web sunucuları, uygulama sunucuları, sanal sunucular, network sunucuları, RAID sunuculardan veri kurtarma işlemini başarı ile yapmaktadırlar.

Dell marka sunucular, Hp marka sunucular, IBM marka sunucular ve daha bir çok farklı model ve marka sunuculardan veri kurtarma işlemlerini yapmaktayız. Sunucu veri kurtarma işlemleri çok özen ve uzmanlık isteyen özel ortamlarda yapılması gereken bir işlemdir.

Bütün marka/model ve farklı amaçlar için kullanılan sunuculardan veri kurtarma işlemlerinizi, veri kurtarma işlemlerinde dünya çapında deneyimi olan PİTS Veri Kurtarma Merkezine teslim etmeniz sizi hem maliyet olarak hem de veri güvenliği açısından avantajlı konuma getirecektir.

PİTS Veri Kurtarma Merkezi uluslararası deneyime sahip olmanın verdiği avantajla işletmenizin korkulu rüyası olan sunucu probleminden kaynaklan veri kayıplarınızı en aza indirgeyecektir. Dünya çapında bir çok işletmeye server ve sanal sunucu veri kurtarma konusunda verdiğimiz destek şirketimizin bünyesinde göstermiş olduğumu hizmetlerin sadece bir tanesidir. PİTS Veri Kurtarma  Merkezi olarak veri kurtarma konusunda her zaman sizin destekçiniz olacaktır.