Harddisk veri kurtarma ne demek?

Günümüzde verilerin depolanmasında en yaygın kullanılan aygıt hard disklerdir. Bu kadar yaygın kullanılmasının sebebi kullanımının çok basit ve güvenilir olmasıdır. Harddisk veri kurtarma hizmetlerimizi sunuyoruz

İster kişisel olsun, istersede orta ve küçük ölçekli şirket olsun bütün verilerini bu depolama aygırlarında barındırırlar. Bu depolama aygıtları bazen hiçbir sebep olmadan bazende fiziksel bir müdahale alarak sahibine zor anlar yaşatmaktadır.

Harddisk veri kurtarma tam olarak bu noktadan sonra başlar.

Kullanıcı ilk olarak kendi başına bir çözüm yolu arar, eğer şanslıysa fazla müdahalede bulunmadan veri kurtarma için uzmanlara müracaat eder. Ama eğer uzmanlara müracaat etmeden kendi başına müdahalede bulunur ve sonrasında yine işi sağlıksız ortamlardaki deneyimsiz kişilere bırakırsa işte o zaman şansı kötüye doğru gitmeye başlar. Hard diskten veri kurtarma özel Clean Room (temiz oda) ortamında uzmanların ellerine teslim edilmelidir. Bu şekilde hareket ederseniz verilerinizle sonsuza dek vedelaşmadan yeniden bir araya gelebilirsiniz.

PITS Veri Kurtarma Merkezi olarak müşterilerimize Clean Room ( temiz oda ) ortamında uzmanlarımızla hizmet veriyoruz. Hard disk veri kurtarma titiz bir çalışma ve uzmanların ellerinde %100 başarı ile sonuçlanabilir.

PITS Veri Kurtarma Merkezi  olarak bellek  düzeneklerinde oluşmuş mekanik ve mantıksal sorunları özel donanım yardımı ile ortadan kaldırarak verileri kurtarıp, müşterilerimiz için değer yaratıyoruz.