Cep Telefonu Veri Kurtarma

En özel anlarımızın fotoğraflarını cep telefonlarımızla çekiyor ve orada depoluyoruz. Ansızın gelen bir kaza sonucunda telefonunuz kullanılamaz hale geldiği zaman telefona değilde içindekilerine üzülüyorsanız bu konuda sizi üzüntüden kurtarıyor ve verilerinizi size geri kazandırıyoruz.

Cep telefonu veri kurtarma konusunda PITS Veri Kurtarma Merkezi sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Cep telefonlarından veri kurtarma işlemini şu anda sadece Android işletim sistemine sahip telefonlardan gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün gelişen teknolojiye entegre bir şekilde Ar-Ge çalışmaları yaparak müşterilerimizin mağduriyetini gidermek amacıyla çalışmalar yapıyoruz.

Cep telefonlarından hangi hallerde veri kurtarma yapılır ?

Fiziksel olarak hasar görmüş telefonlar. Bunlar; doğal afet, trafik kazası, yüksekten düşme gibi sebeplerden dolayı artık kullanılamaz ve tamiri mümkün olmayan hallerde olan cep telefonları için yapmış olduğumuz veri kurtarma işlemidir. Bu tür istenmeyen durumlardan sonra telefonunuzu bize ulaştırarak verilerinizin kurtarılmasını bekliyorsunuz. Bu durum oldukça dikkat ve tecrübe ister. Cep telefonu anakartı üzerinde bulunan hafıza çipi özel aletler vasıtasıyla sökülerek içerisinde yer alan tüm mesajlar, whatsapp görüntüleri , rehber , fotoğraflarınız ve diğer bütün verileriniz tecrübeli mühendislerimiz tarafından kurtarılarak size teslim edilir. Tüm Android tabanlı ; Samsung, HTC , Sony, LG , Alcatel, Asus, Vestel, Mi, Huawei, Lenovo ve fly ve daha bir çok cep telefonu modellerinden veri kurtarması yapılmaktadır.

Şu an için iphone modellerinden veri kurtarma işlemi yapılmamaktadır.  En yakın zamanda bu hizmeti de sizlere sağlamak için çalışmaktayız.