PİTS Veri Kurtarma Merkezi – Türkiye

Günümüzde daha hızlı ve daha hacimli veri depolama düzeneklerin sayısı durmadan büyümeye devam ediyor. İşte bu eğilim profesyonel veri kurtarma merkezlerinin oluşturulmasına revaç sağlamıştır.

Şirketimiz veri kurtarma sektöründeki 15 yıllık bilgi ve birikimini, gelişmiş teknolojilerle birleştirerek  veri kurtarma da %100 ‘e yakın başarı sağlamaktadır. Bu başarıyı bütün dünyaya yaymak bilinciyle ağımızı büyütmek öncelikli amaçlarımızdan biridir. Amerika, Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’da ki şubelerimizle geniş bir kitleye hizmet sunmaktayız. Gelişen ve büyüyen teknoloji dünyasına ayak uydurarak Ar-Ge faaliyetlerine önem veriyor ve bu yönde büyük yatırımlar yapmaktayız.

Yeterince rekabetçi ortam oluştuğu için her bir üretici, daha mükemmel ürünlerle pazarı fethetmek istiyor ve bu doğal bir durumdur. Fakat, bellek düzenekler alanında bu tür hızlı gelişmenin her zaman gözden kaçan bir tarafı olur. Bu ise daha karmaşık algoritma ve teknoloji kullanılarak oluşturulmuş yüksek veri depolama kapasitesine sahip olan bellek düzeneklerinin her hangi bir  incinmeye karşı daha duyarlı olmasıdır.

Bu tür hassaslık ise hasarlı düzeneklerden bilgilerin kurtarılmasını daha da karmaşık hale alıyor. Bu nedenle şaşırtıcı olmayarak; Dünya’da bu gibi veri kurtarma çalışmaları ile profesyonel uğraşan çok az sayıda şirket var. PİTS Veri Kurtarma şirketi olarak Bilgi Teknolojileri alanının en önemli kollarından biri olan Veri Kurtarma Hizmetlerini Türkiyeye getirmeye karar verdik! PITS Profesyonel Veri Kurtarma Merkezi PITS Şirketler Grubunun IT Hizmetlerinin bir parçası olup, dünyada bu alan ile ilgili  Western Digital (WD) / Seagate ile resmi işbirliği yapan şirkettir. Şirketimiz akredite edilmiş ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Tüm profesyonel veri kurtarma şirketlerinde olduğu gibi biz de bir altın kanunla çalışıyoruz: Kurtarma yoksa, ücret de yok!

ISO Class 100 Temiz Oda Ortamı

Temiz Oda standartlarına uygun laboratuvar koşullarında her türlü toza, ışığa ve nemlenmeye karşı hassas olan bellek düzeneklerin sökülmesi, analizi ve tekrar yapılandırılması hayata geçirilir.

Biz ne derecede ciddi bir alanla uğraştığımızı iyi anlıyoruz ve durmadan gelişmeyi gözeterek müşterilerimiz için önemli bir değer üretmeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bize sunduğu tüm bellek düzeneklerden bilgileri kurtarmak ve bu alanda dünyada koşulsuz lider olmaktır.

Vizyonumuz

Bir uluslar arası şirket olarak kısa zamanda müşterilerimizin güvenini kazanmak, bilgi ve tecrübemizin herkese erişilebilir olması için var gücümüzle çalışmak

İlkemiz

Bilgilerini kurtarıyoruz •  İtimat oluşturuyoruz.

Müşterilerin Memnuniyeti

Şirketimizin faaliyet prensiplerinden en önemlilerinden biri; Müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini dorukta tutmak için hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştiriyoruz.