Gizlilik Politikamız

Müşterilerimizin bilgi ve verilerinin gizliliği, bizi ilgilendiren temel meselelerdendir.

Kurtarılması beklenen bilgileriniz işiniz açısından çok büyük önem taşımaktadır ve bu nedenle onların gizli ve hassas olduğunu unutmuyoruz. Sizin bilgi ve bilgileriniz kurtarılma işleminin tüm aşamalarında üçüncü şahıslardan izole edilecektir. Biz bilgilerinizin güvenliğini ve gizliliğini korumak için sürekli olarak kendi yazılım ve şirket politikamızı teftiş ediyoruz. Çok iyi anlıyoruz ki, en ufak bilgi sızıntısı bile gelecekte diğer kurumların bize güvensizliğine zemin hazırlayabilir. Bu yüzden, bilgilere üçüncü tarafın müdahalesini önlemek için bilgi ve veri yönetiminde sert bir politikamız uygulanmaktadır.

Biz PITS olarak; bilgi ve verilerinizin bütünlüğünün korunup saklanılmasından ve bu bilgilere izinsiz erişimine imkân vermeyeceğimizin garantisini veriyoruz. Gizliliğin korunması ile ilgili kuralları sürekli yenilemek – bizim şirketimizin politikasıdır ve hiçbir şart bu kararlığımızı değiştiremez!

PITS Gizlilik Politikası Kapsamı aşağıda belirtilmiştir

  • Kurtarılmış veri sadece yetkili kişiye sunulur. Yetkili kişinin izni olmadan hatta en yakın aile üyelerine dahil bu bilgi ve veriler takdim edilemez!
  • Kurtarılma işlemi sağlanırken, verilerinize sadece kurtarma teknisyenin ve onun yöneticisinin müdahalesi olacaktır.
  • Kurtarılmış bilgiler tam güvenli bir yerde – genellikle fiziksel olarak korunan ve dosya şifreleme sistemine sahip sunucularda depolanır.
  • PITS şirketinin çalışanları sadece kurtarma işlemi için kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğunda belge, resim ve diğer dosyaları açıp bakabilir.
  • Veriler (kurtarılmış ve kurtarılamamış) hiçbir şekilde üçüncü şahıslara sunulmamaktadır.
  • Müşterinin talebine uygun olarak kurtarılmış verilerin nüshaları kurtarılma bilgisinin iletilmesi onayından hemen sonra silinir. Bu tür talep olmazsa restorasyon bilgiler 30 (otuz) gün içinde otomatik silinme koşulu ile bizim sunucularda tutulmaktadır.

Gizlilik sözleşmesi hukuki belge isteyen her müşteriye verilebilir. Biz PITS olarak sadece% 100 güvenli ve garantili çözümler sunuyoruz. Ayrıca anlıyoruz ki, zaman para demektir ve bu nedenle müşterilerimize hızlı ve verimli hizmetler sunmaktayız. Bu işte bizi diğerlerinden farklı kılan ve ayırt edici özellikler aşağıda belirtilmiştir:

  • Uzmanlaşmış takım: tüm teknisyenlerimiz özel eğitimden geçmiş ve yüksek tecrübeye sahiptir. Bu husus onlara hassas ve gizli bilgiler üzerinde hatasız çalışma olanağı sağlar. Teknisyenleri bilgilerin korunması becerisine sahip olup olmadıklarını denetlememizden sonra işe kabul ediyoruz. Bu bizi zamanla zirveye taşımayı sağlamakla birlikte bir şirketimizi de daha değerli kılmaktadır.
  • Genellikle veri kurtarma işlemi 2-5 iş günü sürer, fakat daha hızlı bir işlem için sunduğumuz Acil Hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu teklif 365 gün 7/24 prensibi ile hizmetinizdedir.
  • Biz; veri kurtarılmasının mümkün olup olmayacağı ve size uygun olması için güven oluşturmak adına karşılıksız olarak sizin bilgi düzeneğinizin ilk analizini ve değerlendirilmesini gerçekleştiriyoruz. Bu tamamen herhangi bir risk ve fiyat yelpazesinde olmayan bir hizmettir. Böylece size veri kurtarma hizmetini sunmadan önce nihai sonuca gelmenize yardımcı oluyoruz.